aktuality

Informácie o podpore 2% z dane z prijmu za rok 2021 sa nachádzajú na adrese http://solas.sk/o-nas/podpora-sluzby-zdruzenia-a-casopisu

zrimag02j.JPG
Novinky
Koronavírus - zamyslenie na dnes PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   

Pár zamyslení o súčasnej situácii s koronavírusom

 

Čo sa to vlastne deje a prečo? Čo bude ďalej a čo máme čakať? Je táto situácia s koronavírusom už spustením posledných vecí? Lekcia o trpezlivosti a o poslušnosti. Božia vôľa a Božie srdce. Čomu žijeme?

Článok v plnom znení

 
Neprehliadnite PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   

V prípade, že Vám časopis na Vašu adresu prestane prichádzať a Vy máte záujem o jeho ďalší odber, informujte o tom vedenie občianskeho združenia na adrese: „ Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. “; prostredníctvom kontaktného formulára nachádzajúceho sa web stránkach „http://www.solas.sk“; „http://casopis.solas.sk“ alebo listom na poštovú adresu: „Solas o. z., P. O. Box 76, 010 07 Žilina 7“. Nezabudnite pritom uviesť svoje plné meno a poštovú adresu. Časopis Solas je distribuovaný spravidla v prvej dekáde mesiacov marec, jún, september a december.

Vedenie občianskeho združenia


 
Príjem podielu z dane - za rok 2022 PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Vedenie združenia   

Milí bratia a sestry v Kristu!

Milí priatelia a sympatizanti združenia a časopisu Solas!


Službu združenia Solas môžete podporiť aj 2 percentami z dane z prijmu za rok 2022. Potrebné informácie sa nachádzajú na adrese  Podpora služby združenia a časopisu.